information 1015298 340

 

Občianske združenie Slniečko v nás sa na Vás obracia so žiadosťou o darovanie 2 % z Vašich daní, vďaka ktorým bude môcť zrealizovať plány v súvislosti so zlepšením života prijímateľov sociálnej služby v Centre sociálnych služieb Slniečko.

V roku 2021 sa OZ Slniečko v nás podarilo finančne podporiť rôzne výlety, oslavy a podujatia pre obyvateľov CSS Slniečko, z ktorých si odniesli veľké množstvo zážitkov.

V čase zvýšeného výskytu ochorenia Covid-19 sme zakúpili všetkým obyvateľom CSS Slniečko vitamíny na posilnenie imunity a každý obyvateľ si vďaka finančným prostriedkom OZ Slniečko v nás našiel pod vianočným stromčekom svoj darček.

Veľkým prínosom pre zariadenie bolo zakúpenie dvoch moderných skladacích a ľahko ovládateľných invalidných vozíkov pre imobilných obyvateľov, vďaka ktorým sa už dnes jednoduchšie dostanú na rôzne podujatia a výlety.

Je toho ešte veľa, čo by sme chceli zrealizovať a prispieť tým k lepšiemu, radostnejšiemu a plnohodnotnejšiemu životu všetkých obyvateľov CSS Slniečko. Pomôžte nám, aby sme mohli aj v roku 2022 naďalej pokračovať v tejto ceste. V ceste za radostnejším zajtrajškom pre tých, ktorí nemali toľko šťastia, ako ich rovesníci a sú odkázaní na našu a Vašu pomoc.

Darujte 2 % daní z Vašich príjmov pre obyvateľov Centra sociálnych služieb Slniečko.

Link pre poukázanie 2 %