information 1015298 340

 a vyhlásenia núdzového stavu na Slovensku vydáva Centrum sociálnych služieb Slniečko s účinnosťou od 1. 10. 2020  Z Á K A Z  návštev až do odvolania. Návštevy budú umožnené len pre prijímateľov sociálnej služby v terminálnom štádiu, za prísnych hygienických opatrení - len po predchádzajúcom telefonickom dohovore na tel. čísle 041/4254 220.

Centrum sociálnych služieb Slniečko má situáciu ohľadom COVID - 19 pod kontrolou a robí všetky opatrenia tak, aby boli obyvatelia, zamestnanci a ostatní zainteresovaní v bezpečí.

Ďakujeme za pochopenie.

V CSS Slniečko je určená kontaktná osoba oprávnená odpovedať na otázky ohľadom koronavírusu na telefónnom čísle 041/4254220 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnych číslach a e-mailových adresách nachádzajúcich sa na web-stránke v časti kontakty.

information 1015298 340

Nakoľko je situácia ohľadom nového koronavírusu COVID - 19 na Slovensku stále neuspokojivá, krízový štáb CSS Slniečko sa v rámci preventívnych opatrení pripravuje aj na situáciu, ktorá môže z karanténnych a iných dôvodov oslabiť službukonajúci personál. Z uvedeného dôvodu sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc pri zvládnutí takejto situácie.  Ak sa nájde medzi Vami dobrovoľník, ktorý by bol ochotný vypomôcť v zariadení pri bežných činnostiach počas krízovej situácie, prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na telefónnom čísle 041/4254220 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Veríme, že spoločnými silami všetko v zdraví zvládneme.

css slniecko2Nakoľko sa v našom okrese stabilizovala situácia ohľadom COVID - 19, krízový tím CSS Slniečko sa rozhodol opätovne pristúpiť k uvoľňovaniu opatrení ohľadom návštev.

css slnieckoV CSS Slniečko prebehlo v 20-tom týždni testovanie všetkých prijímateľov a zamestnancov na COVID-19 s negatívnym výsledkom.

zilinsky samospravny krajPredsedníčka ŽSK Ing. Erika Jurinová nám zaslala poďakovanie.

css slniecko1Na základe zasadnutia krízového štábu Slovenskej republiky v súvislosti s nákazou COVID-19 (koronavírus) vydáva Centrum sociálnych služieb Slniečko Z Á K A Z návštev v zariadení až do odvolania.

sitie ruskaZamestnanci v CSS Slniečko nezaháľajú a svojpomocne ušijú pre svojich kolegov a obyvateľov denne niekoľko desiatok rúšok.

css slnieckoObčianske združenie Slniečko v nás vám ďakujem za prejavenú podporu darovaním 2% z Vašich daní.

Dokument ozrejmuje zavedenie kamerového systému.  css slniecko

zs razusova13. septembra navštívili CSS Slniečko žiaci a zamestnanci zo ZŠ Rázusova v Čadci a dobročinne darovali nášmu zariadeniu v rámci charitatívneho behu pre zdravie vyzbieraný finančný dar. Veľmi pekne im za tento počin ďakujeme.

charitativna jazdaNa úspešnej nočnej charitatívnej jazde sa zúčastnilo 220 jazdcov. Prečítajte si celý článok na motokomplex.sk.

certifikat mSme držiteľmi certifikátu, ktorý nás oprávňuje na vykonávanie bazálnej stimulácie.