information 1015298 340Vážení rodičia, rodinní príslušníci našich obyvateľov a priatelia CSS Slniečko.

Situácia ohľadom Covid-19 je v súčasnosti stabilizovaná, CSS Slniečko sa nachádza v zelenej fáze, život v Slniečku je stabilizovaný a preto Vás od 19. 04. 2022 radi privítame v našom zariadení. Pracovníčky na ošetrovateľskom úseku Vám ochotne poskytnú pri nahlásení návštevy na telefónnom čísle 041/4254 220 všetky potrebné informácie. Naďalej však zostávame obozretní a robíme všetko potrebné pre zachovanie bezpečnosti a zdravia všetkých klientov a zamestnancov.  Z dôvodu preventívnych opatrení proti šíreniu Covid-19 máme pre návštevy vyhradenú návštevnú miestnosť alebo exteriér zariadenia. Návšteva sa aj naďalej pri vstupe do zariadenia bez ohľadu na zaočkovanie preukazuje 24- hodinovým Ag testom. Prosíme Vás o dodržiavanie platných hygienicko-epidemiologických opatrení. Pre zefektívnenie a skvalitnenie našich služieb ponúkame pre návštevy testovanie Ag testom zdarma.

Tešíme sa na spoločné stretnutia

information 1015298 340Vážení rodičia, príbuzní a priatelia CSS Slniečko.

Okolnosti ohľadom nárastu nových pozitívnych prípadov u prijímateľov sociálnej služby ohľadom Covid-19 nás opätovne prinútili od 29. 03. 2022 zrušiť návštevy v našom zariadení. Veríme, že táto situácia čoskoro pominie a budeme sa môcť opäť stretnúť. Vašich blízkych môžete aj naďalej kontaktovať prostredníctvom Facebooku, Skypu alebo telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

information 1015298 340

 

Občianske združenie Slniečko v nás sa na Vás obracia so žiadosťou o darovanie 2 % z Vašich daní, vďaka ktorým bude môcť zrealizovať plány v súvislosti so zlepšením života prijímateľov sociálnej služby v Centre sociálnych služieb Slniečko.

V roku 2021 sa OZ Slniečko v nás podarilo finančne podporiť rôzne výlety, oslavy a podujatia pre obyvateľov CSS Slniečko, z ktorých si odniesli veľké množstvo zážitkov.

V čase zvýšeného výskytu ochorenia Covid-19 sme zakúpili všetkým obyvateľom CSS Slniečko vitamíny na posilnenie imunity a každý obyvateľ si vďaka finančným prostriedkom OZ Slniečko v nás našiel pod vianočným stromčekom svoj darček.

Veľkým prínosom pre zariadenie bolo zakúpenie dvoch moderných skladacích a ľahko ovládateľných invalidných vozíkov pre imobilných obyvateľov, vďaka ktorým sa už dnes jednoduchšie dostanú na rôzne podujatia a výlety.

Je toho ešte veľa, čo by sme chceli zrealizovať a prispieť tým k lepšiemu, radostnejšiemu a plnohodnotnejšiemu životu všetkých obyvateľov CSS Slniečko. Pomôžte nám, aby sme mohli aj v roku 2022 naďalej pokračovať v tejto ceste. V ceste za radostnejším zajtrajškom pre tých, ktorí nemali toľko šťastia, ako ich rovesníci a sú odkázaní na našu a Vašu pomoc.

Darujte 2 % daní z Vašich príjmov pre obyvateľov Centra sociálnych služieb Slniečko.

Link pre poukázanie 2 %

 

semafor

Vážení rodičia, príbuzní a priatelia CSS Slniečko

Touto cestou Vám dávame do pozornosti Covid semafór CSS Slniečko, ktorý Vás bude jasne a stručne informovať o situácii za dverami nášho zariadenia. Je zložený z troch farieb. Zelená  farba signalizuje štádium bez významnejších zmien.  Oranžová farba signalizuje, že situácia v zariadení alebo v okrese je zhoršená a pre ochranu zdravia obyvateľov a zamestnancov musíme prijať viaceré opatrenia. Červená farba je podobne ako na cestovnom semafóre farbou, ktorá  signalizuje STOP – zariadenie sa vtedy nachádza vo fáze striktných obmedzení a opatrení pre zachovanie zdravia a života nás všetkých.

Covid semafór CSS Slniečko vychádza zo:

Na web-stránke CSS Slniečko Vás budeme pravidelne informovať o tom, v akej fáze sa naše zariadenie nachádza.

Veríme, že situáciu ohľadom Covid-19 spolu zvládneme.

COVID SEMAFÓR CSS SLNIEČKO

Návštevný poriadok CSS Slniečko

Pre CSS Slniečko svieti z dôvodu zhoršenej situácie v okrese v súvislosti s Covid-19  od 20. 01. 2022 červená farba na Covid semafóre. Z uvedeného dôvodu sú návštevy v zariadení zakázané až do odvolania. Veríme, že situácia sa čoskoro zlepší a budeme sa môcť znovu stretnúť. Svojich príbuzných môžete aj naďalej kontaktovať prostredníctvom Skypu a Facebooku. Informácie ohľadom kontaktovania so svojimi blízkymi Vám radi sprostredkujú pracovníčky na sociálnom úseku.

Pani predsedníčka ŽSK - Ing. Erika Jurínová poďakovala všetkým klientom a zamestnancom CSS Slniečko za doterajšie zvládnutie "Covidového" obdobia.
Touto cestou by sme sa chceli pani predsedníčke veľmi srdečne poďakovať za empatické a povzbudivé slová, ktoré nás potešili a povzbudili do ďalších dní.

information 1015298 340

 

Pre klientov CSS Slniečko

Pre pracovníkov CSS Slniečko

 

IMG 20210222 150401

 

Občianske združenie Slniečko v nás ďakuje týmto Nadácii Kia Motors Slovakia, ktorá prostredníctvom projektu Zdravie poskytla peňažné prostriedky v hodnote 500,00 € na zakúpenie vitamínov a výživových doplnkov pre klientov Centra sociálnych služieb Slniečko v Oščadnici. Vzhľadom na súčasnú situáciu a zvýšený výskyt ochorenia COVID-19 urobilo zariadenie mnohé opatrenia na ochranu zdravia klientov. Jedným z týchto opatrení je aj systematické posilňovanie imunity klientov. Stavy zásob vitamínov je však nutné pravidelne doplňovať. Práve na tento účel nám poslúžili prostriedky z grantu nadácie Kia Motors Slovakia. Ešte raz „Ďakujeme“.

zilinsky samospravny krajPredsedníčka ŽSK Ing. Erika Jurinová nám zaslala poďakovanie.

sitie ruskaZamestnanci v CSS Slniečko nezaháľajú a svojpomocne ušijú pre svojich kolegov a obyvateľov denne niekoľko desiatok rúšok.

css slnieckoObčianske združenie Slniečko v nás vám ďakujem za prejavenú podporu darovaním 2% z Vašich daní.

Dokument ozrejmuje zavedenie kamerového systému.  css slniecko

Podkategórie