Pani predsedníčka ŽSK - Ing. Erika Jurínová poďakovala všetkým klientom a zamestnancom CSS Slniečko za doterajšie zvládnutie "Covidového" obdobia.
Touto cestou by sme sa chceli pani predsedníčke veľmi srdečne poďakovať za empatické a povzbudivé slová, ktoré nás potešili a povzbudili do ďalších dní.

information 1015298 340

 

Pre klientov CSS Slniečko

Pre pracovníkov CSS Slniečko

information 1015298 340Milí rodičia,  rodinní príslušníci a priatelia CSS Slniečko

vzhľadom k zlepšujúcej sa epidemiologickej situácii v našom okrese Vás od 26. 04. 2021 radi privítame v našom zariadení.  Situáciu však nepodceňujeme a preto sme pre Vás pripravili pravidla bezkontaktných návštev z dôvodu dodržania všetkých epidemiologických nariadení.

Pred návštevou je nutná registrácia minimálne 24 hodín vopred na t. č. 041/4254 220 v pracovných dňoch od 7.00 – 14.00 hodiny.

Bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle:  041/4254 220.  

Tešíme sa na spoločné stretnutie

 

 Návštevný poriadok bezkontaktných návštev

 

 

IMG 20210222 150401

 

Občianske združenie Slniečko v nás ďakuje týmto Nadácii Kia Motors Slovakia, ktorá prostredníctvom projektu Zdravie poskytla peňažné prostriedky v hodnote 500,00 € na zakúpenie vitamínov a výživových doplnkov pre klientov Centra sociálnych služieb Slniečko v Oščadnici. Vzhľadom na súčasnú situáciu a zvýšený výskyt ochorenia COVID-19 urobilo zariadenie mnohé opatrenia na ochranu zdravia klientov. Jedným z týchto opatrení je aj systematické posilňovanie imunity klientov. Stavy zásob vitamínov je však nutné pravidelne doplňovať. Práve na tento účel nám poslúžili prostriedky z grantu nadácie Kia Motors Slovakia. Ešte raz „Ďakujeme“.

zilinsky samospravny krajPredsedníčka ŽSK Ing. Erika Jurinová nám zaslala poďakovanie.

sitie ruskaZamestnanci v CSS Slniečko nezaháľajú a svojpomocne ušijú pre svojich kolegov a obyvateľov denne niekoľko desiatok rúšok.

css slnieckoObčianske združenie Slniečko v nás vám ďakujem za prejavenú podporu darovaním 2% z Vašich daní.

Dokument ozrejmuje zavedenie kamerového systému.  css slniecko

zs razusova13. septembra navštívili CSS Slniečko žiaci a zamestnanci zo ZŠ Rázusova v Čadci a dobročinne darovali nášmu zariadeniu v rámci charitatívneho behu pre zdravie vyzbieraný finančný dar. Veľmi pekne im za tento počin ďakujeme.

charitativna jazdaNa úspešnej nočnej charitatívnej jazde sa zúčastnilo 220 jazdcov. Prečítajte si celý článok na motokomplex.sk.

certifikat mSme držiteľmi certifikátu, ktorý nás oprávňuje na vykonávanie bazálnej stimulácie.

podakovanie mZ Pegagickej a sociálnej akadémie sv. Márie Goretti v Čadci nám poslali takéto krásne poďakovanie.

Podkategórie